spot_img
3.6 C
Pristina
29/11/2023

Tuna sapo i tha ‘PO’ lidhjes me Cozman! Ku mbetën Patrisi me dy fëmijët e tyre?

‘I huj’ titullohet projekti që bëri përsëri bashkë Tunën dhe Cozman.

Reperi kosovar si duket i’u rikthye dashurisë së vjetër, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja nga Maqedonia ishte e martuar me Patris Berisha dhe nënë e dy fëmijëve.

Si duket këtë gjë e harroi shpejt Tuna dhe u ribashkua me ish-partnerin e dikurshëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news