spot_img
11.6 C
Pristina
28/05/2024

Djemtë e West Side Family befasojnë me deklaratën e fundit, përmendin Dafinën

Emisioni n’ZOOM ftoi djemtë e grupit ‘West Side Family’.

Çunat u sfiduan me pyetjet pikante të kutisë, shkruan nzoom.biz.

Landi dhe Miri i’u përgjigjen disa temave me interes për publikun e mes tjerash gazetarja i skuqi me disa pyetje.

Se cili është mendimi i tyre për Dafina Zeqirin mund ta kuptoni duke parë intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news