spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

E ka përkrahur Julin që nga fillimi, këto janë të rejat në bizneset e Ledi Vokshit

Juliana Nura shkroi histori duke qenë finaliste e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ajo mori vendin e tretë e po ashtu fitoi zemrat e publikut, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja kosovare u mbështet fuqishëm nga mikesha e saj e ngushtë Ledi Vokshi.

Kjo e fundit ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku nuk munguan as rrëfimet për sfidat dhe vështirësitë e saj drejt hapjes së bizneseve që këngëtarja e dikurshme tanimë i posedon.

LAJMET E FUNDIT
Related news