spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

I parashikoi emrat e finalistëve, ish-banorja e ‘BBVA’ flet për presionin që i’a bëri Olta

Zhaklina Gjolla ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli për eksperiencën e saj në ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Zhaku mes tjerash tregoi për zhgënjimet që i pati nga disa banorë e po ashtu rrëfeu presionin që i’a bëri Olta.

Kjo e fundit u dorëzua dhe e la garën në gjysmë.

Ish-konkurrentja e këtij Reality Show i parashikoi finalistët e edicionit të dytë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news