spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Plasi sherri! Arjoni dhe Serena ndahen keq, i zbulojnë gjërat irrituese për njëri-tjetrin

Ishin një ndër çiftet më të njohura të showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë për Arjon Luli dhe Serena Sula, shkruan nzoom.biz.

Dyshja i kanë dhënë fund lidhjes por me një sherr të madh.

Të ftuar në emisionin n’ZOOM, ata folën për romancën e tyre duke treguar edhe për sfidat që kaluan.

Për më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news