spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Blero shuan heshtjen, pas deklaratave të Afronës ai ka diçka për t’i thënë

Njëherë lidhja e pastaj martesa e tyre bëri bujë të madhe mediatike.

Bëhet fjalë për Afrona Dika dhe Blero Muharremi, shkruan nzoom.biz.

Dyshja vendosën ti ndajnë rrugët dhe të divorcohen.

Ish-çifti tashmë nuk mbajnë asnjë kontakt dhe partnerja e dikurshme e këngëtarit i ka treguar arsyet e dështimit të lidhjes së tyre.

Në anën tjetër, Blero si duket e ka ndalur punën për këngë të reja.

Ndoshta se nuk po kalon në një moment të mirë, inserti i mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM ju njeh me detajet ekskluzive të raportit të dy personazheve më të komentuara në mediat rozë.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news