spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Pas videos së turpshme, vjen reagimi i Megit

Dita e sotme nuk ka nisur mbarë për Megi Pojani.

Kjo sepse asaj i’u publikua një video skandaloze, shkruan nzoom.biz.

Prezantuesja e njohur shqiptare ka qenë tek varri i stërgjyshes së saj duke u argëtuar.

Motra e Megit e ka incizuar dhe videon e hodhi në Instastory.

Ajo ka reaguar në këtë rrjet social dhe shikoni postimin. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news