spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Gazetari i njohur: Kur mëson për jetën e saj, Luizi do ta lë direkt Kiarën

Kiara u largua nga shtëpia e ‘Big Brother Vip Albania’.

Por, këtë herë prezantuesja shqiptare mori me vete edhe diçka të vlefshme, shkruan nzoom.biz.

Bëhet fjalë për unazën e çmuar që i’a dhuroi Luizi në momentin e propozimit për martesë së spektaklin e kaluar.

Por, ka zëra që thonë se lidhja e tyre nuk do të zgjas shumë.

Mes tyre është dhe gazetari kosovar Erdonit Hoxha i cili shprehet se sapo gara të mbarojë dhe Luizi të largohet nga ‘BBVA’ do ta përfundojë romancën me Titon.

Ndiqni intervistën e tij të plotë dhënë për emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news