spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Soni dhe Gena së shpejti me duet, ja detajet ekskluzive

Soni Malaj është një emër i njohur i showbizi shqiptar.

Projektet e saj pëlqehen shumë nga publiku, shkruan nzoom.biz.

Për fansat e saj e kemi një njoftim të këndshëm.

Ajo dhe Gena po i bashkojnë forcat edhe për një tjetër duet dhe detajet i gjeni tek linku i mëposhtëm në storien realizuar nga emisioni n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news