spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Ish-banorja e ‘BBVK’ po na bëhet kolege, vjen së shpejti me një emision unik

Arta Selimi është një aktore e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo mori vëmendje më të madhe duke qenë banore e ‘Big Brother Vip Kosova’, shkruan nzoom.biz.

Artistja kosovare arriti deri në gjysmëfinale dhe për pak nuk i’a doli të jetë pjesë e finales së madhe ku Stresi u shpall fitues i 160 mijë eurove.

Në anën tjetër, Arta paska plane të mëdha pas daljes nga shtëpia më e famshme në Kosovë.

Ajo së shpejti do të na bëhet kolege e do të nis një emision.

Detajet i kuptoni duke ndjekur intervistën e plotë të Artës dhënë për emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news