spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Gresa Behluli shtatzënë për herë të dytë?

Në nëntor të vitit 2021 Gresa Behluli u bë nënë e Diellit.

Por, si duket nuk do e lë me kaq, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja kosovare ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli edhe për zgjerimin e familjes?

A po bëhet artistja Behluli edhe me një fëmijë?

Për këto dhe detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news