spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Urime ditëlindjen Xuxi

Një artist i njohur dhe shumë i dashur për publikun.

E kemi fjalën për Xuxin, shkruan nzoom.biz.

Ai sot me datë 29 prill feston ditëlindjen dhe po merr mesazhe e urime nga njerëzit e afërt.

Përndryshe, në videon e mëposhtme ndiqni një rrëfim të këngëtarit të dikurshëm dhënë për emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Gëzuar ditëlindjen Naim. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news