spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Paskemi dasmë me hatërmbetje! Dikur mikeshë e ngushtë, por Arbana nuk e fton në aheng

Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj po martohen këto ditë.

Derisa janë bërë publike detajet e ahengut, edhe një detaj doli në pah, shkruan nzoom.biz.

Ani pse thuhej se prezantuesja e pati mikeshë të mirë Fifin mësohet se nuk e ka ftuar fare në dasmë.

Inserti i mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me disa informacione ekskluzive për këtë ndodhi. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news