spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Befason Albana Bejko, rrëfen për xhelozinë mes kolegeve të sportit

Albana Bejko është një gazetare dhe prezantuese e zonja e sportit.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli dhe foli për depërtimin në ekran duke qenë se ka pak femra në këtë sektor i cili ndiqet me aq interes.

Albana po ashtu u sfidua me disa pyetje pikante, përgjigjet e të cilave mund t’i dëgjoni në intervistën e plotë në link.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news