spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

I keni parë, por jo edhe shijuar! Vizitoni ‘Lokmades’ për llokma me çokollatë belge

Ëmbëlsirat janë pjesë e pandashme e jetës së përditshme.

E, për këtë janë kompanitë apo brendet e njohur që për klientët e tyre ofrojnë shërbime nga më të ndryshmet, shkruan nzoom.biz.

Një rast i ngjashëm është edhe Lokmades, një lokal i hapur së fundmi në qytetin e Shkupit.

I pozicionuar në Çarshinë e bukur, ky lokal ka arritur të jetë pikë e rëndësishme e adhuruesve të llokmave me çokollatë belge.

Një ambient i këndshëm për sy, ëmbëlsirat e Lokmades mund t’i keni parë në rrjetet sociale por jo edhe t’i shijoni dhe ne ju inkurajojmë që ta vizitoni.

Për më shumë detaje në lidhje me këtë biznes, emisioni n’ZOOM u’a sjell një videoreklamë për ta parë vendin dhe veprimtarinë e Lokmades. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news