spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Këtu mund ta shikoni LIVE finalen e madhe të ‘BBVA’

Pas pak pritet të fillojë finalja e madhe e ‘Big Brother Vip Albania’.

Ky format argëtues arriti të jetë i shikuar dhe tejet i komentuar, shkruan nzoom.biz.

Sonte me datë 6 maj njëri nga 4 finalistët do të jetë fitues i çmimit të madh.

Portali nzoom.biz ju sjell linkun se ku mund ta shikoni online këtë spektakël. /nzoom.biz/

https://www.facebook.com/nzoomoffcial

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news