spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Adnan Daci sfidohet me pyetjet pikante dhe flet për xhelozinë në estradë

Një këngëtar i njohur dhe i dashur për publikun.

Ka arritur të rrëmbejë zemrat e audiencës me projektet që sjell, shkruan nzoom.biz.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, ai u sfidua me disa pyetje pikante.

Adnani mes tjerash foli edhe për xhelozinë në estradë dhe na befasoi me përgjigje.

Detajet i kuptoni duke ndjekur rrëfimin e tij të plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news