spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Efi definitivisht qenka prek, i prish punët me Luizin dhe Kiarën

Banorët e ‘Big Brother Vip Albania’ janë aktualisht personazhe tejet të komentuara.

Fitues është shpallur Luizi duke u pasuar nga Kristi i cili zuri vendin e dytë, shkruan nzoom.biz.

Por, konkurrentja tjetër e finales së 6 majit ishte edhe Efi e cila si duket i ka prishur raportet me këngëtarin Ejlli dhe moderatoren Kiara Tito.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me detajet ekskluzive të tekëndëshit Luiz-Efi-Kiara. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news