spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Pas daljes nga BBVA, Luizi e merr një vendim të papritur

E ka merituar fitoren në ‘Big Brother Vip Albania’.

Bëhet fjalë për Luiz Ejlli, shkruan nzoom.biz.

Ish-banori e ka filluar mbarë karrierën si i famshëm dhe po lëviz me mençuri.

Kjo sepse siç duket do ta ketë të lehtë ta menaxhojë famën dhe vëmendjen e madhe mediatike.

Ai ka vendosur që kohë pas kohe ta publikojë video duke i falenderuar mbështetësit që e kanë votuar.

Për më shumë ndiqni insertin e mëposhtëm në link. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news