spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Aurela Gaçe: Njerëzit nuk e vleresojnë Celine Dion, vrapojnë pas Kim Kardashian

Një këngëtare e njohur që na ka shoqëruar për 30 vite me zërin e saj magjik.

E kemi fjalën për Aurela Gaçe, shkruan nzoom.biz.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku foli rreth karrierës së saj dhe performancave live.

Artistja shqiptare e krahasoi muzikën e ditëve të sotme me atë të kohës kur e ka filluar ajo.

Aurela tha se njerëzit e duan më shumë fenomenin Kim Kardashian sesa një këngë të ndjerë nga Celine Dion apo Beyonce.

Për më shumë detaje ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news