spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Gresa: Po valla kjo këngë është kot, ani pse ka dhez shumë!

Gresa Behluli ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth risive në muzikë, shkruan nzoom.biz.

Por, anash nuk mbeti as diskutimi për zgjerimin e familjes së saj.

Gazetarja e ka sfiduar atë me disa pyetje pikante në lidhje me projektet shqiptare por edhe të huaja.

Cila këngë sipas saj u bë e famshme kot?

Për këto dhe të tjera përgjigje ju ftojmë ta ndiqni rrëfimin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news