spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Vesa Luma braktis muzikën? Vjen postimi që ngjall dyshime

Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret që solli muzikë të mirë.

Ajo mbahet mend për projekte të suksesshme të zhanrit RNB, shkruan nzoom.biz.

Por, pas zhvendosjes në Zelandën e Re, artistja kosovare u tërhoq pak nga muzika.

Vesa u përkushtua tek bashkëshorti Big Basta dhe djali Liam.

A do ta lë ajo profesionin apo po rikthehet me risi?

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni përmbledhjen e mëposhtme realizuar nga n’ZOOM me Albina Zeneli.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news