spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Nxitoni dhe përfitoni nga zbritja, Air+ Clima System ofron kondicioner me ofertë promovuese

Kur temperaturat fillojnë të ngriten e kemi të nevojshme ta përdorim atë.

E kemi fjalën për kondicioner, shkruan nzoom.biz.

Emisioni n’ZOOM në episodën e kaluar ju solli informacione në lidhje me kompaninë ‘Air + Clima System’ i cili gjendet në Lezhë, pranë Shëngjinit.

Kjo kompani operon në zonën e Shëngjinit, Velipojës dhe Durrësit.

Secila shtëpi, banesë, ambient tregtar, industrial apo hoteleri e ka të nevojshme një ngrohje dhe ftohje sa më kualitative.

Dhe, për këtë kujdeset Air + Clima System.

Për informata më të detajuara, ju ftojmë të kontaktoni në nr: + 355 69 20 63 368. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news