spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

‘Familja Moderne’ po rikthehet? Aktori kosovar zbulon detajet

‘Familja Moderne’ na ka shoqëruar për 10 vite me radhë.

Me të mbaruar ky serial vendor, janë transmetuar edhe disa të tjera, shkruan nzoom.biz.

Në rolin e ‘Ardit’ ishte Armond Morina ku padyshim ka mbetur një ndër aktorët më të pëlqyer nga publiku.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku foli për projektet e radhës dhe rolet në teatër.

Ndiqni rrëfimin e plotë dhe mësoni detajet ekskluzive nga ky lajm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news