spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Luizi del kundër Donaldit? I’a merr mikun më të mirë dhe…

Emri i tij nuk ka nevojë më për prezantim.

Bëhet fjalë për Luiz Ejlli, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte kryefjala e ‘Big Brother Vip Albania’ ku dhe u shpall fitues e 100 mijë eurove.

Pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri publikoi një projekt me Donald të titulluar ‘2 shotsa’.

Por, si duket situata ka ndryshuar dhe Luizi shpejt e harroi atë duke punuar me mikun e tij.

Detajet e plota i kuptoni duke parë insertin e përgatitur nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli.

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news