spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Nuk paskemi ditur gjë! Rrugëtimi i Albina Kelmendi në muzikë, ja sfidat që i kaloi ajo

Albina Kelmendi është emri më i përfolur përgjatë mujave të fundit.

Me këngën ‘Duje’, ajo mori pjesë në Eurovision 2023 dhe e dërgoi Shqipërinë në finale, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja kosovare u shoqërua me 5 anëtarët tjerë të familjes dhe e përfaqëruan shtetin në mënyrë të dinjitetshme.

Por, emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli në rubrikën ‘Tema e javës’ ju ka sjell një përmbledhje me rrugëtimin e saj drejt muzikës i cili nuk ka qenë aspak i lehtë.

Detajet e plota i gjeni tek linku i mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news