spot_img
20.2 C
Pristina
26/09/2023

Po po, Dua Lipa së shpejti bashkëpunim me Britney Spears

Ajo nuk po ndalet me projekte të reja muzikore por tani e kemi një informacion të mirë për të, shkruan nzoom.biz.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një përmbledhje të lajmeve më të reja të showbizit ku këngëtarja Lipa do t’i bashkojë forcat për një bashkëpunim me Britney Spears.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news