spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Reperi shqiptar mban anën e Oltës, ofendon Luizin duke e quajtur ‘Zhulaq’

Cllevio ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth projekteve të reja që i ka publikuar së fundmi, shkruan nzoom.biz.

Anash nuk la pa i përmendur edhe disa probleme që i ka me reperët tjerë.

Reperi i mirënjohur nga Lushnja thumboi hapur Noizyn dhe Stresin por jo vetëm.

Ai favorizoi Olta Gixharin kurse ofendoi fituesin e ‘Big Brother Vip Albania’ Luizin duke e quajtur ‘Zhulaq’.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news