spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

E keni gabim! Bora nuk shpenzoi shumë për fustanin e famshëm rozë

Ndër të ftuarit kryesor në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës ishte edhe Bora Zemani.

Prezantuesja shqiptare mori vëmendje të madhe me paraqitjen si “barbie” me një fustan të gjatë në ngjyrë rozë, shkruan nzoom.biz.

Por, a jeni kuriozë të dini sa ka kushtuar veshja e Borës mbrëmë?

Faqja “Albania Street Style” ka bërë me dije se ka kushtuar plot 325 dollarë, e për disa mund të duket çmim i kripur për një fustan, por tek personazhet e showbiz-it jemi mësuar shpesh të shohim shifra edhe më të larta në veshjet e tyre.

Në ceremoni i pranishëm ishte sigurisht edhe Donald Veshaj, i cili ishte kombinuar me partneren me një kostum rozë.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news