spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

‘I fitova 40 mijë euro në TikTok’, artisti shqiptar flet pa dorëza

Tiktok është një platformë online e pëlqyer nga të rinjtë.

Por, edhe artistët shqiptar nuk po largohen nga ky rrjet social, shkruan nzoom.biz.

Kjo ngase po i josh pagesa që po marrin nga live-t që realizojnë.

Një rast i ngjashëm është edhe Cllevio i cili ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli pa dorëza për shifrat që i nxorri nga TikTok-u dhe detajet i kuptoni duke ndjekur intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news