spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Cllevio nuk përmbahet as publikisht, Stresin e quan ‘Llaskuc’

Cllevio ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai pranoi të rrëfehet për problemet me ligjin, shkruan nzoom.biz.

Reperi nga Lushnja i përmendi edhe disa nga rivalët e tij që i’a pengojnë suksesin.

Cllevio dhe Stresi nuk i kanë raportet e mira, e madje për këtë të fundit nuk i kursen as ofendimet.

Detajet i kuptoni duke ndjekur intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news