spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Dikur e dashura e Andit, Jasmin qenka fiksim i këtij personazhi publik

Andi Artani pati marrë pjesë në “Për’puthen”.

Ai ka realizuar takime dhe arriti të lidhet me Jasmin Kadriu, shkruan nzoom.biz.

Por, përralla e tyre e dashurisë mbaroi dhe shpejt çifti i thanë njëri-tjetrit ‘Lamtumirë’.

E, një mik i përbashkët i ish-konkurrentëve ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Bëhet fjalë për Brunon i cili u sfidua me disa pyetje pikante që i tërhoqi nga kutia.

Jasmin si duket i paska ngelur fiksim atij.

Ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news