spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

I dështoi operacioni dhe përfundoi në gjykatë, ja e vërteta e Skerdit

Skerdi Faria ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Kirurgu i njohur shqiptar rrëfeu pa dorëza disa detaje që publiku më parë nuk i ka ditur, shkruan nzoom.biz.

Ai mes tjerash i përmendi rastet e kërcënimeve që ka pranuar në klinikë.

Madje, njëri prej tyre ishte më serioz dhe ka të bëj me heqjen e fashove nga vetë vajzq që u operua në hundë.

Për këto dhe të tjera të dhëna nga kjo ndodhi, ju ftojmë ta ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news