spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Luizit i ‘hyp fama kresë’, kërkon 40 mijë euro për një performancë

Luiz Ejlli po vazhdon ta ketë famën dhe vëmendjen e madhe.

Ai u bë imazh i disa kompanive të mëdha por jo vetëm.

Fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’ ka kërkuar 10 mijë euro për një performancë, por tani gjithçka ka ndryshuar.

n’ZOOM ka mësuar se nga diskotekat Luizi kërkon hiç më pak se 40 mijë euro për vetëm një datë.

Për të kuptuar më shumë detaje për pagesat e banorëve të tjerë, ndiqni insertin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news