spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Antoneta flet pa dorëza, ja gjërat që nuk janë transmetuar në ‘BBVA’

Antoneta ishte banore në ‘Big Brother Vip Albania’.

Por, qëndrimi i saj aty nuk ishte aspak i lehtë sepse pati debate të vazhdueshme me disa nga konkurrentët tjerë.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ajo rrëfeu disa detaje që publiku nuk i ka ditur.

Antoneta mes tjerash e dha një mendim edhe për lidhjen e famshme të Luizit dhe Kiarës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news