spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Aktor pa komplekse! Flor Binaj u’a përmend ndjekësit ‘fake’, thumbon personazhet e Instagram-it

Episoda e radhës e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli pati të ftuar edhe Florjan Binaj.

Aktori i mirënjohur shqiptar foli rreth angazhimeve të tij momentale, shkruan nzoom.biz.

Pjesë e intervistës ishin edhe blic pyetjet pikante për atë.

Ai nuk hezitoi të flas për karrierën ndërvite e po ashtu thumboi disa nga personazhet e famshme të rrjeteve sociale.

‘Këtu të vlerësojnë sa K ke në Instagram, kur ato dhe mund të blihen‘, tha mes tjerash Flori.

Për të kuptuar se për kë i ka këto thumba e kuptoni duke ndjekur storien e plotë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news