spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Diola i ‘qon selam’ ish-burrit dhe partneres së tij të re

Diola Dosti ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli për të rejat e saj në biznes por jo vetëm.

Bukuroshja shqiptare e cila ishte e martuar me Dardan Baftiu rrëfeu pak edhe për ndarjen.

Çifti kanë 3 vajza dhe tashmë ish-bashkëshorti i Diolës ka krijuar një lidhje të re.

Ndiqni intervistën e plotë dhe dëgjoni se çfarë ‘selame i qon’ ajo Dardanit. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news