spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Luizi detyron Kiarën t’i zhduk fotot nga e kaluara, por çka ndodhi me Jurgenën?

Kur e kaluara të godet nuk është një moment i këndshëm.

Kjo gjë po i ndodh çiftit të famshëm, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, njofton nzoom.biz.

Dyshja si duket po i kushton rëndësi edhe postimeve të kaluara në rrjetet sociale.

Ishte vetë prezantuesja shqiptare e cila i zhduki disa fotografi që i ngjallnin kujtime nga e shkuara.

Madje thuhet se Luizi e ka detyruar atë.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni insertin e plotë në linkun e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news