spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Bëri seks brenda shtëpisë së ‘Big Brother’, ish-konkurrentja vjen me kritika për shqiptarët

Xhensila Pere është një personazh tejet i komentuar.

Ajo dhe deklaratat e saj bëhen shpejt virale gjithandej, shkruan nzoom.biz.

Dikur pjesë e ‘Big Brother Albania’ e madje nuk e pati aspak të vështirë të ambientohet me kamerat.

Bukuroshja shqiptare pati momente intime me njërin nga banorët dhe tani pas shumë vitesh nuk heziton të na rrëfejë përvojën e saj.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news