spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Bëri seks në ‘Big Brother’? Ish-banorja tregon për ndjenjat brenda shtëpisë

‘Big Brother’ ka qenë një format tejet i ndjekur nga miliona shqiptarë.

Banorët patën mundësi ta tregojnë vetën në dimenzione të ndryshme, shkruan nzoom.biz.

Por, ky edicion i këtij Reality Show u përcoll ne emocione të shumta duke e ditur që Luizi dhe Kiara u dashuruan.

E, pikërisht për këtë temë foli edhe e ftuara e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli, Xhensila Pere.

Ish-banorja e ‘BBA’ pati seks brenda mureve të shtëpisë dhe në sytë e miliona shikuesve.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni videon e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news