spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

E mbani në mend Florin e ‘Portokalli’? Ja arsyet pse ai hoqi dorë nga ky format

Një aktor i njohur dhe shumë i dashur për publikun.

E kemi fjalën për Florjan Binaj, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli për karrierën e tij ndërvite.

Artisti shqiptar rrëfeu për arsyet që e detyruan të heq dorë nga ‘Portokalli’ duke e ditur se ishte aktor rezident aty. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news