spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Melinda e Rina bëhen bashkë, ja reagimi epik i Taynes

Melinda Ademi ka njoftuar se së shpejti vjen me këngë të re.

Ajo ka bashkuar forcat me Rina Balaj, shkruan nzoom.biz.

Vajzat e talentuara do të publikojnë ‘Tornado’, dhe kjo gjë ka befasuar fansat e repereve.

Pa reaguar nuk mbeti as rivalja e tyre Tayna, dhe detajet i kuptoni duke parë storien e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news