spot_img
20.2 C
Pristina
26/09/2023

‘Ai është lëpirës’, përplasja e Arbërit dhe Remilit LIVE në emision

Ishin pjesë e sezonës së fundit të “Për’puthen”.

Bëhet fjalë për Arbërin dhe Remili, njofton nzoom.biz.

Ish-konkurrenti Adyli ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM dhe u pyet për raportin me Remil.

Ai nuk i tha fjalët më të mira për kolegun e dikurshëm dhe sigurisht që ky i fundit i’a ktheu.

Ndiqni ballafaqimin e tyre direkt në n’ZOOM me Albina Zeneli.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news