spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Dj Lind, i riu nga Tetova që po çmend diskot vendore e ndërkombëtare me tinguj të bukur

Pjesë e skenës muzikore tash e 6 vite.

E kemi fjalën për Dj Lind, shkruan nzoom.biz.

I lindur në Tetovë të Maqedonisë por me karrierë të bujshme edhe jashtë trojeve shqiptare, ai ka arritur të jetë një ndër muzikantët më të kërkuar.

Lloji i muzikës që kombinon DJ-i shqiptar është e kohës së fundit dhe pëlqehet shumë nga audienca e gjerë.

Në videot e mëposhtme mund t’i ndiqni disa nga pikat muzikore të tij e po ashtu shikoni atmosferën.

DJ Lind ka qenë pranë këngëtarëve më të njohur në estradën shqiptare, si: Bardhi, Butrint Imeri, Don Xhon, Melinda Ademi etj.

LAJMET E FUNDIT
Related news