spot_img
14.6 C
Pristina
27/09/2023

Pamje +18, Fero rrah Arbenitën për vdekje

Lajmi që Fero kërcënoi me jetë partneren e tij ishte virale gjithandej.

n’ZOOM në episodën e kaluar ju solli disa informacione në lidhje me raportin e ciftit, shkruan nzoom.biz.

Por, në këtë lidhje kriza pati filluar 1 vit më parë kur Feronit Shabani ka ushtruar dhunë fizike ndaj modeles së famshme.

Borxhet e medha, arsyeja e dhunes se Feros ndaj Arbenites

Ekskluzive: Fero në borxhe të mëdha, zbulohet si nisi sherri mes tij dhe Arbenitës🙁!

Posted by NZOOM on Saturday, July 15, 2023

Situatat e mëtutjeshme mund t’i kuptoni në insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news