spot_img
20.2 C
Pristina
26/09/2023

Personalja dhe profesionalja e Katerina Trungu, prezantuesja promovon revistën ‘FILL’

Katerina Trungu është një emër i njohur i ekranit shqiptar.

Ajo aktualisht prezanton një emision mëngjesi, shkruan nzoom.biz.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, Katerina promovoi revistën më të re e quajtur ‘FILL’.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news