spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Arbenita merr hak, poston me krenari foto nga gjykata

Fero dhe Arbenita janë në prag të ndarjes.

Romanca e tyre mbaroi në mënyrë jo të mirë, njofton nzoom.biz.

Reperi nga Gjilani ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj modeles së famshme.

Kjo e fundit angazhoi një avokat ku nëna e Ninës me krenari postoi fotografi duke treguar  se lënda ka shkuar në gjykatë.

Detajet i kuptoni duke ndjekur insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news