spot_img
20.2 C
Pristina
26/09/2023

Ekskluzive: Versioni i Fisnikut mbi deklaratat e frikshme të Fjollës

Fisnik Syla ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai e dha versionin e tij në lidhje me ndarjen e bujshme, shkruan nzoom.biz.

Biznesmeni kosovar i dha fund martesës me Fjolla Morina.

Kjo e fundit si pasojë e gjendjes jo të mirë shëndetësore dhe psiqike u shtri në spital.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news