spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Ambiciet dhe ‘karriera’ e Efit në rrezik? Humbi drastikisht ndjekës në Instagram

Efi ishte një ndër banoret më të komentuara të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo doli nga një televotim i ‘rrezikshëm’ që bëri DeaMishel për tu rikthyer përsëri brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja shqiptare arriti të shkojë deri në finalen e madhe por nuk i’a doli të triumfonte.

Me të mbaruar kjo aventurë televizive si duket mbaruan edhe ambiciet e disa prej banorëve.

n’ZOOM në episodën e kaluar ju ka sjell një insert me temën ‘Shkëlqimi dhe rënia e ish-konkurrentëve’ të këtij Reality Show.

Se cka po ndodhë me karrierën e Efit e kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm.

LAJMET E FUNDIT
Related news