spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Bardhi gati për bombën e radhës, së shpejti dueti me Majk

Verë e nxehtë kjo e 2023-shit apo jo?

Këngëtarët po sjellin projekte nga më të ndryshmet, shkruan nzoom.biz.

Por, anash nuk po mbesin as mbrëmjet muzikore duke na bërë me dije që ata po i mbushin xhepat me shuma të majme.

n’ZOOM në rubrikën e lajmeve vendore ju sjell informacionin që Bardhi dhe Majk janë bërë bashkë për një duet. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news